UV lampa pro Váš bazén - Elecro Spectrum Hybrid

Spectrum Hybrid je nově nastupující generací úpravy bazénové vody pomocí UV záření. Zabezpečuje bezpečné prostředí v čisté vodě a zabíjí mikroorganismy, jako jsou jsou bakterie, viry, chloraminy a patogeny, které se nacházejí ve vodě.
Označení Hybrid vychází z použití dvou metod úpravy vody - klasického UV záření a technologie hydroxylových radikálů. Tyto jsou v podstatě molekulou vody s odstraněným atomem vodíku, což způsobuje, že molekula je vysoce těkavá a reaktivní. Výjimečná mobilita molekul, které vyplňují reakční komoru, vede ke zničení znečišťujících látek v jejich cestě. Jakmile hydroxylový radikál reaguje se znečišťující látkou, převede jej zpět na vodu. Spectrum Hybrid pracuje s podobnou technologii jako Quantum, ale s výrazně nižší účinností hydroxylových radikálů.
Aby byly jednotky Spectrum Hybrid připraveny pro rychlou instalaci do aktuální sestavy, jsou dodávány spolu s průtokovým spínačem + indikátorem životnosti lampy (životnost 9 000 hod.); nebo s digitálním ukazatelem životnosti lampy a inteligentním dávkovacím čerpadlem.
Více informací poskytneme na mob. 724 130 323 nebo na našich stránkách http://www.elecro.cz

  Cena 19 700 Kč   Datum 4. 7. 2018   Typ nabízím / prodávám   Číslo inzerátu 1626450   zobrazení   Bazény | Dům a zahrada   Brno město | Jihomoravský kraj

Odpovědět na inzerát

*
*
*
Kopie bude zaslána také na Váš email.